‎پیام خوش آمد پیشفرض!

سبد خرید

ترمارست (Thermarest) شرکتی آمریکایی، تولیدکننده زیر انداز‌های مسافرتی، کیسه خواب، صندلی کمپینگ، ننو و وسایل خواب است.

در سال ۱۹۷۱، ترکیب چند مهندس بیکار، یک زیرانداز دارای نشت و آرزوی خوابی راحت‌تر زیر ستارگان، تجربه خواب در کمپ را برای همیشه متحول کرد. جیم لیا، نیل اندرسون و جان باروز سه صخره‌نوردی بودند که دریافتند روزهای طولانی صخره‌نوردی با یک خواب ناراحت بدتر هم میشوند، و یک زیرانداز خواب راحت‌تر راه حل این مشکل خواهد بود. ترکیب علم و این هدف به ابداع اولین زیرانداز بادی خودکار منجر شد. مهندسان ترمارست اعتقاد دارند خواب راحت لازمه ماجراجویی و فعالیت بهتر است. واقعیتی که همه به آن اعتقاد دارند، اما معمولا در نظر گرفته نمی‌شود. به همین دلیل است که ترمارست تلاش می‌کند فعالیت‌های ورزشکاران و کوهنوردان را با ارائه محصولات بهتر، لذت بخش‌تر و کارآمدتر کند.


show blocks helper

نمایش 12 نتیحه

‎جدید

زیرانداز Thermarest مدل RidgeRest SOlite سایز بزرگ

0‎دیدگاه ها

زیرانداز RidgeRest SOlite تولید شرکت Thermarest آمریکا، مدل مشابه RidgeRest Classic که علاوه بر طراحی شیاردار، که هوای گرم را به دام می‌اندازد، دارای لایه منعکس کننده ThermaCapture است که گرمای تابشی بدن را دوباره به بدن بازگردانده و راحتی خواب را افزایش می‌دهد. RidgeRest SOlite عایقی بی‌نظیر با وزن حداقل، ساخته شده از مواد بسیار با کیفیت است که آن را تقریبا نابودنشدنی می‌کند. برای گرمای حداکثر باید سطح براق را به سمت بالا قرار دهید.

صندلی کمپ Thermarest مدل Treo Chair

0‎دیدگاه ها

صندلی کمپ Treo Chair ساخت شرکت Thermarest آمریکا، در پایه خود جمع شده و محصولی کم‌جا و کارآمد برای حل کردن مشکل نشستن در محل کمپ است. دارای پارچه بسیار مقاوم، ضدپارگی و در عین حال راحت و انعطاف‌پذیر، و ارتفاع مناسب ۳۳ سانتی‌متری که باعث می‌شود نشستن در آن مستلزم نشانه‌گیری نباشد! میله‌های آلمینیومی وزن را به حداقل رسانده و طراحی منحصر به فرد آن، باز و بسته کردنش را در کمتر از یک دقیقه ممکن می‌کند.

زیرانداز Thermarest مدل Trail Scout

0‎دیدگاه ها

زیرانداز بادی Trail Scout شرکت آمریکایی Thermarest، بهترین انتخاب برای کوهنوردان و کوله‌گردان تازه‌کار یا کسانی است که میخواهند زیرانداز فومی خود را ارتقا بخشند. دارای فوم داخلی که زیرانداز را به محض باز کردن شیر به طور خودکار باد می‌کند. به منظور راحتی بیشتر بعد از باد شدن زیرانداز، با کم کردن باد یا فوت کردن در آن، می‌توانید به نرمی مورد نظر برسید. مناسب برای کوله‌گردی، کمپ تابستانی یا برای گرمتر خوابیدن درون کلبه. همراه با کیف حمل.

زیرانداز Thermarest مدل Trail Lite

0‎دیدگاه ها

زیرانداز Trail Lite شرکت آمریکایی Thermarest، ترکیب معقولی از راحتی، کوچکی و قیمت را ارائه کرده و از محبوب‌ترین زیراندازهای بادی خودکار است. فوم داخل زیرانداز که مسئول باد شدن خودکار آن است دارای برش قطری است، که وزن و حجم بسته شده‌ی آن را به حداقل می‌رساند و گرما را بهتر حفظ می‌کند. همچنین می‌توانید برای راحتی بیشتر بعد از باد شدن زیرانداز، با کم کردن باد یا فوت کردن در آن، به نرمی مورد نظر خود برسید. شکل شبه مستطیلی محصول، مساحت فضای خواب را افزایش داده و چسباندن چند زیرانداز به هم بدون فاصله افتادن میانشان را امکان پذیر می‌کند. همراه با کیف حمل.

زیرانداز Thermarest مدل ProLite

0‎دیدگاه ها

زیرانداز ProLite شرکت آمریکایی Thermarest، سبک‌ترین و جمع و جورترین زیرانداز بادی خودکار بازار است. فوم داخل زیرانداز که مسئول باد شدن خودکار آن است دارای برش قطری است، که وزن و حجم بسته شده‌ی آن را به حداقل می‌رساند و گرما را بهتر حفظ می‌کند. همچنین می‌توانید برای راحتی بیشتر بعد از باد شدن زیرانداز، با کم کردن باد یا فوت کردن در آن، به نرمی مورد نظر خود برسید. مناسب استفاده در سفرهای سریع و طولانی که و زمانی که وزن تجهیزات اهمیت زیادی دارد. همراه با کیف حمل.

زیرانداز Thermarest مدل NeoAir XTherm Max

0‎دیدگاه ها

زیرانداز NeoAir XLite شرکت آمریکایی Thermarest، گرمترین و راحت‌ترین زیرانداز بادی چهارفصل در میان هم‌وزنان خود در بازار است. این مدل از چندین لایه منعکس کننده ThermaCapture بهره می‌برد که گرمای تابشی بدن را به سمت بدن بازگردانده و طراحی Triangular Core Matrix با استفاده از ساختار مثلثی، هوای داخل زیرانداز را به بسته‌های کوچک تقسیم می‌کند تا علاوه بر افزایش قابل توجه پایداری، از دست رفتن گرمای بدن در تماس با هوای داخل را به حداقل برساند. همچنین استفاده از مواد لطیف‌ و ضد سر خوردن در رویه، علاوه بر افزایش طول عمر محصول، خواب ساکت و راحت‌تری را فراهم می‌کند و لایه زیری ضخیم‌تر نگرانی از صدمه دیدن در اثر برخورد و ساییدگی را از بین می‌برد. مدل Max با طراحی مستطیلی و مساحت بیشتر مناسب هوای سرد، افراد درشت اندام یا کسانی است که موقع خواب زیاد تکان می‌خورند. همراه با کیت تعمیر و کیف حمل.

زیرانداز Thermarest مدل NeoAir XLite

0‎دیدگاه ها

زیرانداز بادی NeoAir XLite شرکت آمریکایی Thermarest، گرمترین و راحت‌ترین زیرانداز سه‌فصل در میان هم‌وزنان خود در بازار است. این مدل از لایه منعکس کننده ThermaCapture بهره می‌برد که گرمای تابشی بدن را به سمت بدن بازگردانده و طراحی Triangular Core Matrix با استفاده از ساختار مثلثی، هوای داخل زیرانداز را به بسته‌های کوچک تقسیم می‌کند تا علاوه بر افزایش قابل توجه پایداری، از دست رفتن گرمای بدن در تماس با هوای داخل را به حداقل برساند. همچنین استفاده از مواد لطیف‌تر در رویه، علاوه بر افزایش طول عمر محصول، خواب راحت‌تری را فراهم می‌کند. همراه با کیت تعمیر و کیف حمل.

زیرانداز Thermarest مدل RidgeRest Solar

0‎دیدگاه ها

زیرانداز RidgeRest Solar، گرمترین و راحت‌ترین و کلفت ترین زیرانداز فومی شرکت آمریکایی Thermarest است. این مدل از لایه منعکس کننده ThermaCapture بهره می‌برد که باعث می‌شود گرمای تابشی بدن به سمت بدن بازگردانده شود همچنین استفاده از طراحی شیاردار، هوای گرم را به دام انداخته و گرما و راحتی خواب کافی را برای کمپینگ در هر فصلی فراهم می‌کند.  برای گرمای حداکثر باید سطح براق را به سمت بالا قرار دهید. استفاده از ساختار سلول-بسته و مواد باکیفیت، این زیرنداز را تقریبا نابودناشدنی کرده و استفاده از آن را روی هر سطحی ممکن می‌کند.

زیرانداز Thermarest مدل RidgeRest SOlite سایز عادی

0‎دیدگاه ها

زیرانداز RidgeRest SOlite تولید شرکت Thermarest آمریکا، مدل مشابه RidgeRest Classic که علاوه بر طراحی شیاردار، که هوای گرم را به دام می‌اندازد، دارای لایه منعکس کننده ThermaCapture است که گرمای تابشی بدن را دوباره به بدن بازگردانده و راحتی خواب را افزایش می‌دهد. RidgeRest SOlite عایقی بی‌نظیر با وزن حداقل، ساخته شده از مواد بسیار با کیفیت است که آن را تقریبا نابودنشدنی می‌کند. برای گرمای حداکثر باید سطح براق را به سمت بالا قرار دهید.

زیرانداز Thermarest مدل RidgeRest Classic

0‎دیدگاه ها

نسخه جدید زیرانداز پرطرفدار RidgeRest Classic تولید شرکت Thermarest آمریکا. ساخته شده از با کیفیت‌ترین فوم در دسترس و با طراحی شیاردار، که هوای گرم را به دام انداخته و گرما و راحتی خواب را روی هر سطحی ممکن می‌کند. محصولی سخت‌کار و با دوام برای آنها که به دنبال زیراندازی سبک و ساده هستند.

زیرانداز Thermarest مدل Z Lite Classic

0‎دیدگاه ها

زیرانداز Z Lite Classic سبکترین و کوچکترین محصول سلول بسته شرکت Thermarest آمریکا و از وسایل اساسی برای مسافرت سبک است. Z Lite دارای طراحی آکاردئونی و حفره‌هایی است که گرما را حبس می‌کنند. جنس رویی زیرانداز برای راحتی بیشتر نرم بوده و زیره آن به منظور دوام بیشتر از چگالی بیشتری برخوردار است. مقصد هرجا که باشد، Z Lite بهترین گزینه از نظر گرما، دوام و راحتیست.

زیرانداز Thermarest مدل Z Seat

0‎دیدگاه ها

طراحی آکاردئونی و استفاده از سلول‌های بسته فومی، بهترین ترکیب از راحتی و وزن را به این محصول میدهد. کیفیت ساخت این زیرانداز آن را بسیار سبک و تقریبا نابود ناشدنی کرده که ایده آل استفاده در سفرهای با کوله پشتی، اسکی تورینگ یا استراحت بر روی سطوح ناهموار است.  قابل عرضه با پوشش انعکاسی ThermaCapture، که موجب افزایش گرما میشود.