‎پیام خوش آمد پیشفرض!

سبد خرید

استنلی (Stanley) شرکت آمریکایی تولید فلاسک غذا و نوشیدنی است.

استنلی در سال ۱۹۱۳ توسط ویلیام استنلی پایه گذاری و شروع به کار کرد. استنلی با استفاده از عایق خلا و جنس استیل، فلاسکی که امروز میشناسیم را ابداع کرد. در طول ۱۰۰ سال گذشته این فلاسک از ایده به محصول تبدیل شده و با پیشرفت روز افزون به بخش جدانشدنی ماجراجویی‌ها، سفر‌های جاده‌ای و روزهای کاری تبدیل شده. استنلی به عنوان بخشی از هولدینگ PMI متعهد به استفاده از روش‌های دوستدار محیط زیست و کم کردن اثرات زیست محیطی تولید محصولات خود است و تا کنون موفق به دریافت جوایز متعددی در این زمینه شده. شعار این شرکت، Built for Life (ساخته شده برای یک عمر) در راستای همین هدف است.


show blocks helper

نمایش 12 نتیحه

فلاسک ۴۷۰ میلی‌لیتری Mountain Vacuum Switchback

0‎دیدگاه ها

فلاسک ۳۵۰ میلی‌لیتری از سری Mountain Vacuum Switchback شرکت آمریکایی Stanley، دارای مجموعه‌ای از ویژگی‌های منحصر به فرد و دارای طراحی و عایق کارامد در هر شرایطی. از ویژگی‌های آن می‌توان به درپوش برای جلوگیری از کثیف شدن نوشیدنی، حلقه برای حمل راحت با دست یا اتصال به کوله، باز شدن مجرای نوشیدنی با فشار دکمه و کاربری آسان با یک دست اشاره کرد. همچنین ضد نشت بودن آن به شما اجازه می‌دهد بدون نگرانی از ریختن مایعات درون، آن را در کوله خود پرت کنید. ساخته شده از استیل ۱۸/۸ و قابل شستشو در ماشین ظرفشویی و جایگیری راحت در جالیوانی ماشین.

فلاسک ۳۵۰ میلی‌لیتری Mountain Vacuum Switchback

0‎دیدگاه ها

فلاسک ۳۵۰ میلی‌لیتری از سری Mountain Vacuum Switchback شرکت آمریکایی Stanley، دارای مجموعه‌ای از ویژگی‌های منحصر به فرد و دارای طراحی و عایق کارامد در هر شرایطی. از ویژگی‌های آن می‌توان به درپوش برای جلوگیری از کثیف شدن نوشیدنی، حلقه برای حمل راحت با دست یا اتصال به کوله، باز شدن مجرای نوشیدنی با فشار دکمه و کاربری آسان با یک دست اشاره کرد. همچنین ضد نشت بودن آن به شما اجازه می‌دهد بدون نگرانی از ریختن مایعات درون، آن را در کوله خود پرت کنید. ساخته شده از استیل ۱۸/۸ و قابل شستشو در ماشین ظرفشویی و جایگیری راحت در جالیوانی ماشین.

فلاسک ۷۰۰ میلی‌لیتری Classic Vacuum Stein

0‎دیدگاه ها

ماگ ۷۰۹ میلی‌لیتری از سری Classic Vacuum Stein شرکت آمریکایی Stanley، با عایق خلا و در قفل دار که مانع ورود گرد و خاک شده و نوشیدنی را گازدار و مهمتر از آن  تا ۹ ساعت خنک نگه می‌دارد، مناسب سرو نوشدنی در کمپ. ساخته شده از استیل ۱۸/۸ و همانند بقیه محصولات استنلی، ساخته شده برای یک عمر.

فلاسک ۷۵۰ میلی‌لیتری Master Vacuum

0‎دیدگاه ها

فلاسک ۷۵۰ میلی‌لیتری از سری Master Vacuum شرکت آمریکایی Stanley، جان‌سخت‌ترین محصول این شرکت و برای کسانی که کارایی و دوام بالا برایشان در اولویت است. مقصد، آب و هوا یا نوع فعالیتی که انجام می‌دهید مهم نیست، تکنولوژی QuadVac به کار رفته در این محصول نوشیدنی شما را تا ۲۷ ساعت خنک یا داغ، و تا ۱۰۰ ساعت یخ‌زده نگاه می‌دارد.

برنده جایزه طراحی reddot award آلمان در سال ۲۰۱۷.

فلاسک ۲ لیتری Stanley Classic

0‎دیدگاه ها

فلاسک ۲ لیتری از سری Classic، از پرطرفدارترین و شناخته‌ شده‌ ترین محصولات شرکت آمریکایی Stanley. دارای کارکرد بی‌نظیر در بین رقبای خود و با بهره گیری از عایق خلا و طراحی ضد نشت، نوشیدنی‌های شما را تا ۳۲ ساعت گرم نگه می‌دارد و در طول هفته کاری و سفر آخر هفته با شما خواهد ماند. بدنه مقاوم و بسیار با دوام آن، امکان قرار دادنش را در هر جای کوله فراهم می‌کند اما در عین حال آنقدر سبک است که هیچگاه به خاطر نگرانی از بابت وزن وسایل، آن را پشت سر نخواهید گذاشت. این مدل برای استفاده راحت‌تر دارای دسته باریک و جمع‌شو نیز هست.

فلاسک ۱.۳ لیتری Stanley Classic

0‎دیدگاه ها

فلاسک ۱.۳ لیتری از سری Classic، از پرطرفدارترین و شناخته‌ شده‌ ترین محصولات شرکت آمریکایی Stanley. دارای کارکرد بی‌نظیر در بین رقبای خود و با بهره گیری از عایق خلا و طراحی ضد نشت، نوشیدنی‌های شما را تا ۲۸ ساعت گرم نگه می‌دارد و در طول هفته کاری و سفر آخر هفته با شما خواهد ماند. بدنه مقاوم و بسیار با دوام آن، امکان قرار دادنش را در هر جای کوله فراهم می‌کند اما در عین حال آنقدر سبک است که هیچگاه به خاطر نگرانی از بابت وزن وسایل، آن را پشت سر نخواهید گذاشت. این مدل برای استفاده راحت‌تر دارای دسته باریک و جمع‌شو نیز هست.

فلاسک ۷۵۰ میلی‌لیتری Stanley Classic

0‎دیدگاه ها

فلاسک ۷۵۰ میلی‌لیتری از سری Classic، از پرطرفدارترین و شناخته‌ شده‌ ترین محصولات شرکت آمریکایی Stanley. دارای کارکرد بی‌نظیر در بین رقبای خود و با بهره گیری از عایق خلا و طراحی ضد نشت، نوشیدنی‌های شما را تا ۲۰ ساعت گرم نگه می‌دارد و در طول هفته کاری و سفر آخر هفته با شما خواهد ماند. بدنه مقاوم و بسیار با دوام آن، امکان قرار دادنش را در هر جای کوله فراهم می‌کند اما در عین حال آنقدر سبک است که هیچگاه به خاطر نگرانی از بابت وزن وسایل، آن را پشت سر نخواهید گذاشت.

فلاسک ۵۰۰ میلی‌لیتری Stanley Classic

0‎دیدگاه ها

فلاسک ۵۰۰ میلی‌لیتری از سری Classic، از پرطرفدارترین و شناخته‌ شده‌ ترین محصولات شرکت آمریکایی Stanley. دارای کارکرد بی‌نظیر در بین رقبای خود و با بهره گیری از عایق خلا و طراحی ضد نشت، نوشیدنی‌های شما را تا ۱۵ ساعت گرم نگه می‌دارد و در طول هفته کاری و سفر آخر هفته با شما خواهد ماند. بدنه مقاوم و بسیار با دوام آن، امکان قرار دادنش را در هر جای کوله فراهم می‌کند اما در عین حال آنقدر سبک است که هیچگاه به خاطر نگرانی از بابت وزن وسایل، آن را پشت سر نخواهید گذاشت.

فلاسک ۱.۳ لیتری Stanley Adventure

0‎دیدگاه ها

فلاسک ۱٫۳ لیتری از سری Adventure، محصول شرکت آمریکایی Stanley، با بهره گیری از عایق خلا و طراحی ضد نشت، در طول هفته کاری و سفر آخر هفته با شما خواهد ماند. ساخته شده از استیل ضد زنگ ماشین کاری شده، و دارای کارکرد بی‌نظیر در بین رقبای خود، نوشیدنی‌های شما را تا ۲۸ ساعت گرم نگه می‌دارد. بدنه مقاوم و بسیار با دوام آن، امکان قرار دادنش را در هر جای کوله فراهم می‌کند اما در عین حال آنقدر سبک است که هیچگاه به خاطر نگرانی از بابت وزن وسایل، آن را پشت سر نخواهید گذاشت. این مدل برای استفاده راحت‌تر دارای دسته باریک و جمع‌شو نیز هست.

فلاسک ۱ لیتری Stanley Adventure

0‎دیدگاه ها

فلاسک ۱ لیتری از سری Adventure، محصول شرکت آمریکایی Stanley، با بهره گیری از عایق خلا و طراحی ضد نشت، در طول هفته کاری و سفر آخر هفته با شما خواهد ماند. ساخته شده از استیل ضد زنگ ماشین کاری شده، و دارای کارکرد بی‌نظیر در بین رقبای خود، نوشیدنی‌های شما را تا ۲۴ ساعت گرم نگه می‌دارد. بدنه مقاوم و بسیار با دوام آن، امکان قرار دادنش را در هر جای کوله فراهم می‌کند اما در عین حال آنقدر سبک است که هیچگاه به خاطر نگرانی از بابت وزن وسایل، آن را پشت سر نخواهید گذاشت.

فلاسک ۷۵۰ میلی‌لیتری Stanley Adventure

0‎دیدگاه ها

فلاسک ۷۵۰ میلی‌لیتری از سری Adventure، محصول شرکت آمریکایی Stanley، با بهره گیری از عایق خلا و طراحی ضد نشت، در طول هفته کاری و سفر آخر هفته با شما خواهد ماند. ساخته شده از استیل ضد زنگ ماشین کاری شده، و دارای کارکرد بی‌نظیر در بین رقبای خود، نوشیدنی‌های شما را تا ۲۰ ساعت گرم نگه می‌دارد. بدنه مقاوم و بسیار با دوام آن، امکان قرار دادنش را در هر جای کوله فراهم می‌کند اما در عین حال آنقدر سبک است که هیچگاه به خاطر نگرانی از بابت وزن وسایل، آن را پشت سر نخواهید گذاشت.

فلاسک ۵۰۰ میلی‌لیتری Stanley Adventure

0‎دیدگاه ها

فلاسک ۵۰۰ میلی‌لیتری از سری Adventure، محصول شرکت آمریکایی Stanley، با بهره گیری از عایق خلا و طراحی ضد نشت، در طول هفته کاری و سفر آخر هفته با شما خواهد ماند. ساخته شده از استیل ضد زنگ ماشین کاری شده، و دارای کارکرد بی‌نظیر در بین رقبای خود، نوشیدنی‌های شما را تا ۱۵ ساعت گرم نگه می‌دارد. بدنه مقاوم و بسیار با دوام آن، امکان قرار دادنش را در هر جای کوله فراهم می‌کند اما در عین حال آنقدر سبک است که هیچگاه به خاطر نگرانی از بابت وزن وسایل، آن را پشت سر نخواهید گذاشت.