‎پیام خوش آمد پیشفرض!

سبد خرید

روهنر (Rohner) تولید کننده سویسی جوراب‌های تکنیکال ورزشی و کوهنوردی است.

روهنر توسط جیکوب روهنر در سال ۱۸۷۳ در شهر کوچک بالگاش در سویس پایه گذاری شد. روهنر شرکت خود را با هدف تولید جورابی که در کیفیت، راحتی و کارکرد بهترین باشد آغاز کرد. او معتقد بود این پارامتر‌ها در انجام انواع ورزش‌ها بیشرین نقش را دارند. با استفاده از تکنولوژی که در آن زمان تنها در سویس فراهم بود، او محصولی را تولید کرد که فراتر از همه انتظارات بود. در سال ۱۹۸۰ جوراب ضد سر خوردن عرضه شد، که تا به امروز عنوان پرفروش‌ترین مدل را به خود اختصاص داده. روهنر در دهه‌های اخیر نوآوری‌های مختلفی از جمله جوراب‌های کد گذاری شده، اولین جوراب مخصوص صخره‌نوردی، جوراب‌های دارای بایوسرامیک که گرمای پا را تنظیم می‌کنند، جوراب‌های دارای کربن که باعث دور کردن رطوبت از پوست می‌شوند و… را ابداع کرد. روهنر امروزه سعی می‌کند جوراب‌های بسیار تکنیال و کاربردی خود را بیشتر ارتقا بخشد. در طراحی محصولات روهنر هر گره کاربرد خاصی دارد و هر جنسی به منظور مشخصی به کار می‌رود تا شما بیشترین لذت را از ماجراجویی‌های خود ببرید.


show blocks helper

نمایش 5 نتیحه

جوراب Rohner مدل Fiber High Tech

0‎دیدگاه ها

این جورابهای ساخته شده با تکنولوژی پیشرفته، زمانی که سخن از ماجراجویی های سخت به میان می
آید بی رقیب هستند. استفاده از پشم مرینوس سریع خشک شونده، در کنار ساختار حوله ای نرم و بافت راه راه (پیکه) ترکیب بی نقصی را ایجاد کرده است. الیاف Coolmax عرق را دفع کرده و پا را خشک نگه می دارد. مجموعه این ویژگیها جورابی ایده آل را برای یک پیاده روی، طبیعت گردی، ماهیگیری، شکار و یا سفر کوله به دوشی وعده می دهند.

جوراب Rohner مدل Expedition

0‎دیدگاه ها

این جورابهای نسبتا سنگین ضربه گیر، برای محافظت از پای شما از پس هر عنصر نامطلوبی برمی آیند. رشته های بسیار نازک پشم مرینوس و ابریشم بکار رفته در ساخت این جورابها گرمای بسیار مناسبی را برای شرایط صعودهای سرد زمستانی در صعود به قله های بلند و یخ نوردی فراهم می آورند. استفاده از الیاف دوستدار پوست، تقویت هدفمند در نقاط آسیب پذیر از ضربه و بکار گیری سیستم کانال هوای منحصر به فرد ثبت شده این شرکت(روهنر) شرایطی خشک و ایمن در برابر ضربات را برای پای شما میسر ساخته و شادابی و تاول نزدن پایتان را تضمین می کند.

جوراب Rohner مدل Compression Outdoor Light

0‎دیدگاه ها

این جوراب کمپرس صحرایی که از الیاف بیوسرامیک ساخته شده، برای مشتاقان به گردش در طبیعت و ورزشکاران طراحی شده است. این جورابها از آن دست جورابهایی است که می توان برای سفرهای پیاده روی طولانی (ترکینگ)، شکار، ماهیگیری و یا حتی پیاده روی های کوتاه (هایکنیگ) در دل طبیعت استفاده نمود. فرم آناتومیک و لایی های نرم آن بهترین راحتی ممکن را فراهم می آورند. کمپرس کاهشی این جورابها به عضلات شما اجازه تنفس بیشتر را می دهند و این تنفس تضمین کننده انرژی و رمق بیشتر عضلات در طول پیاده روی شما خواهد بود. علاوه بر این، در پیاده روی های بلند مدت ریکاوری پا سهل الوصول تر خواهد شد. کیفیت بالای الیاف بیوسرامیک این جورابها، در کنار عایق بندی پا، کنترل بهتر دمای بدن را میسر می سازند. آیا از این بیشتر چیزی را می توان از یک جوراب انتظار داشت؟

جوراب Rohner مدل Back-Country

0‎دیدگاه ها

این جوراب از هر جهت بهترین شرایط را برای شما فرآهم می آورد. این جوراب نیمه سنگین ویژه سخت ترین ماجراجویی ها، طوری طراحی شده است که دمای پای شما را تنظیم می کند یعنی در محیط سرد پا را گرم و در محیط گرم پا را خنک می سازد. برش آناتومیک آن به گونه است که که تمامی فواصل میان انگشتان پا را می پوشاند و بدین شکل جوراب پای راست از پای چپ قابل تشخیص است. لایه گذاری تقویتی هدفمند این جوراب در نواحی آسیب پذیر از ضربه همچون قوزک، ساق و روی پا را بخوبی محافظت می کند. الیاف دوستدار پوست ضمن جذب رطوبت خواص آنتی باکتریال و ضد الکتریسیته ساکن را دارا می باشد.

جوراب Rohner مدل Alpine Trekking

0‎دیدگاه ها

جوراب های پیاده روی آلپی برای تاب آوردن در دماهای شدید و ماجراجوهای دشوار ساخته شده اند. این جوراب نیمه سنگین که برای قله های بلند شده، طوری طراحی شده است که حرارت را بمنظور دستیابی به گرمای بیشتینه برای پایی شما تنظیم می کند. برش آناتومیک آن به گونه است که که تمامی فواصل میان انگشتان پا را پوشش می دهد و بدین شکل جوراب پای راست از پای چپ قابل تشخیص است. لایه گذاری تقویتی هدفمند این جوراب در نواحی مستعد ضربه، قوزک پا و قلم و روی پا را بخوبی محافظت می کند. رشته های دوستدار پوست ضمن جذب رطوبت خواص آنتی باکتریال و ضد الکتریسیته ساکن را ارائه می دهند.