‎پیام خوش آمد پیشفرض!

سبد خرید

موند (Mund) شرکت اسپانیایی تولید کننده جوراب کوهنوردی و ورزشی است.

موند در کنار کوه‌های سیرا دلا دماندا و در شهر پرادولونگو، از مراکز اصلی نساجی و بانفدگی اسپانیا متولد شد. محصولات موند تلفیقی از سنت نساجی منتقل شده میان نسل‌های مختلف و پیشرفته‌ترین تکنولوژی و طراحی حال حاضر دنیاست. موند همواره تلاش می‌کند الیاف جدید را با طراحی‌های نوآورانه به ورزشکاران و کوهنوردان عرضه کند. تمرکز این شرکت بر تولید جوراب‌های تکنیکال کوهستان و جوراب‌های ورزشی است و تولیدات خود را در بیش از ۵۰ کشور در سراسر جهان به فروش می‌رساند. موند اعتقاد دارد محیط کوهستان و ورزش باید برای همگان قابل دسترسی باشد، به همین منظور سعی دارد تا با کیفیت‌ترین جوراب‌ها را با رقابتی‌ترین قیمت‌ها روانه بازار کند.


show blocks helper

ذر حال نمایش 1–20 از 21 نتیجه

جوراب موند مدل Uluru

0‎دیدگاه ها

مدل اولورو از سری جوراب های کوه شرکت موند اسپانیا، مناسب فصل تابستان، ساخته شده از فیبر کتان ارگانیک تائید شده و بدون استفاده از سم یا مواد شیمیایی. کتان ارگانیک حس لطافت و نرمی را به وجود آورده و با دفع رطوبت پوششی گرمتر و راحت تر فراهم میکند. یون‌های مسی به کار رفته در بافت جوراب، ۹۹.۹٪ باکتری‌ها و قارچ هایی که موجب بوی بد پا میشوند، را از بین میبرد. دارای فیبر Lycra، که باعث فرم گیری بهتر جوراب دور پا میشود. این محصول از مرحله شستشو و نرم کنندگی گذشته و آب نمیرود.

سایز: متوسط (۳۱ تا ۳۵) بزرگ (۳۶ تا ۴۰)

جوراب موند مدل Tramuntana

0‎دیدگاه ها

مدل ترامونتانا از سری جوراب های کوه شرکت موند اسپانیا، مناسب فصل تمامی فصول،

ساخته شده با استفاده از تکنولوژی NYlcare که با اضافه کردن یون های نقره با کمک نانوتکنولوژی، حالت باکتریواستاتیک را تولید میکند که به معنی جلوگیری از رشد باکتری های سطح پوست میباشد، اما تعداد باکتری ها را از میزان نرمال پایینتر نمیاورد.  دارای فیبر Lycra، که باعث فرم گیری بهتر جوراب دور پا میشود. با حالت نیمه کششی برای کمک به جریان خون و ریکاوری سریعتر. این محصول از مرحله شستشو و نرم کنندگی گذشته و آب نمیرود.

سایز: متوسط (۳۱ تا ۳۵) بزرگ (۳۶ تا ۴۰)

جوراب موند مدل Timanfaya

0‎دیدگاه ها

مدل تیمانفایا از سری جوراب های کوه شرکت موند اسپانیا، مناسب فصل تابستان و برای پوشیدن زیر جوراب دیگر یا به تنهایی با کفش مناسب، ساخته شده از فیبر کتان ارگانیک تائید شده و بدون استفاده از سم یا مواد شیمیایی. کتان ارگانیک حس لطافت و نرمی را به وجود آورده و با دفع رطوبت پوششی گرمتر و راحت تر فراهم میکند. دارای فیبر Lycra، که باعث فرم گیری بهتر جوراب دور پا میشود. استفاده از پوشش اکس-استاتیک، به وسیله لایه‌ای از نقره خالص به کار رفته در الیاف، خواص انتی باکتریال، انتقال گرما و تخلیه بار الکتریکی را ایجاد میکند.

سایز: متوسط (۳۱ تا ۳۵) بزرگ (۳۶ تا ۴۰)

جوراب موند مدل Tesla

0‎دیدگاه ها

مدل تسلا از سری جوراب های کوه شرکت موند اسپانیا، مناسب فصل پاییز و زمستان، ساخته شده از پشم مرینو، که گرما و نرمی را تضمین کرده و بهترین پشم موجود در بازار است. دارای فیبر Lycra، که باعث فرم گیری بهتر جوراب دور پا میشود. این محصول از مرحله شستشو و نرم کنندگی گذشته و آب نمیرود.

سایز: متوسط (۳۱ تا ۳۵) بزرگ (۳۶ تا ۴۰)

جوراب موند مدل Teide

0‎دیدگاه ها

مدل تید از سری جوراب های کوه شرکت موند اسپانیا، مناسب فصل تابستان، ساخته شده از فیبر کتان ارگانیک تائید شده و بدون استفاده از سم یا مواد شیمیایی. کتان ارگانیک حس لطافت و نرمی را به وجود آورده و با دفع رطوبت پوششی گرمتر و راحت تر فراهم میکند. دارای فیبر Lycra، که باعث فرم گیری بهتر جوراب دور پا میشود. این محصول از مرحله شستشو و نرم کنندگی گذشته و آب نمیرود.

سایز: متوسط (۳۱ تا ۳۵) بزرگ (۳۶ تا ۴۰)

جوراب موند مدل Polar Circle

0‎دیدگاه ها

مدل پولار سیرکل از سری جوراب های کوه شرکت موند اسپانیا، مناسب فصل پاییز و زمستان، ساخته شده از پشم مرینو، که گرما و نرمی را تضمین کرده و بهترین پشم موجود در بازار است. این محصول از مرحله شستشو و نرم کنندگی گذشته و آب نمیرود.

سایز: متوسط (۳۱ تا ۳۵) بزرگ (۳۶ تا ۴۰)

جوراب موند مدل PIRINEOS

0‎دیدگاه ها

مدل پیرینیوس از سری جوراب های کوه شرکت موند اسپانیا، مناسب فصل تابستان، ساخته شده از کولمکس، الیاف پیشرفته ورزشی با طراحی چهار کاناله و سطح مقطع پهن، عرق را از پوست دور کرده و شما را خنک، خشک و راحت نگه میدارد. دارای فیبر Lycra، که باعث فرم گیری بهتر جوراب دور پا میشود.

سایز: متوسط (۳۱ تا ۳۵) بزرگ (۳۶ تا ۴۰)

جوراب موند مدل Makalu

0‎دیدگاه ها

مدل ماکالو از سری جوراب های کوه شرکت موند اسپانیا، مناسب فصل زمستان، ساخته شده از پشم مرینو، که گرما و نرمی را تضمین کرده و بهترین پشم موجود در بازار است، به اضافه‌ی الیاف پریما لافت، با خاصیت نرمی، سبکی، تنفس بالا، دفع کنندگی آب بالا، که شما را حتی در سخت ترین شرایط خشک، گرم و راحت نگه میدارد. این مدل برای راحتی بیشتر کلا به صورت دولایه بافته شده است. دارای فیبر Lycra، که باعث فرم گیری بهتر جوراب دور پا میشود. این محصول از مرحله شستشو و نرم کنندگی گذشته و آب نمیرود.

سایز: متوسط (۳۱ تا ۳۵) بزرگ (۳۶ تا ۴۰)

جوراب موند مدل K2

0‎دیدگاه ها

مدل کی-تو از سری جوراب های کوه شرکت موند اسپانیا، مناسب فصل زمستان، ساخته شده از پلیستر ThermaLite با استفاده از تکنولوژی پیشرفته‌ی فیبرهای تو خالی، گرمای بیشتری را با وزن کمتر فراهم کرده و رطوبت را از سطح پوست دور میکند. این مدل برای راحتی بیشتر کلا به صورت دولایه بافته شده است.  دارای فیبر Lycra، که باعث فرم گیری بهتر جوراب دور پا میشود.

سایز: متوسط (۳۱ تا ۳۵) بزرگ (۳۶ تا ۴۰)

جوراب موند مدل Himalaya TH

0‎دیدگاه ها

مدل هیمالیا از سری جوراب های کوه شرکت موند اسپانیا، مناسب فصل زمستان و ساخته شده از پشم مرینو، که گرما و نرمی را تضمین کرده و بهترین پشم موجود در بازار است. این مدل دارای مقداری فیبر Lycra میباشند که باعث فرم گیری بهتر جوراب دور پا میشود. مقاوم در برابر ساییدگی، پاره شدن و سوراخ شدن، دارای دوام بالا و قدرت در عین سبکی. این محصول از مرحله شستشو و نرم کنندگی گذشته و آب نمیرود.

سایز: متوسط (۳۱ تا ۳۵) بزرگ (۳۶ تا ۴۰)

جوراب موند مدل Gredos

0‎دیدگاه ها

مدل گردوس از سری جوراب های کوه شرکت موند اسپانیا، مناسب فصل تابستان، ساخته شده از فیبر کتان ارگانیک تائید شده و بدون استفاده از سم یا مواد شیمیایی. کتان ارگانیک حس لطافت و نرمی را به وجود آورده و با دفع رطوبت پوششی گرمتر و راحت تر فراهم میکند. دارای فیبر Lycra، که باعث فرم گیری بهتر جوراب دور پا میشود.

سایز: متوسط (۳۱ تا ۳۵) بزرگ (۳۶ تا ۴۰)

جوراب موند مدل Explorer

0‎دیدگاه ها

مدل اکسپلورر از سری جوراب های کوه شرکت موند اسپانیا، مناسب فصل پاییز و زمستان، ساخته شده از پشم مرینو، که گرما و نرمی را تضمین کرده و بهترین پشم موجود در بازار است. دارای فیبر Lycra، که باعث فرم گیری بهتر جوراب دور پا میشود. این محصول از مرحله شستشو و نرم کنندگی گذشته و آب نمیرود.

سایز: متوسط (۳۱ تا ۳۵) بزرگ (۳۶ تا ۴۰)

جوراب موند مدل Everest

0‎دیدگاه ها

مدل اورست از سری جوراب های اکستریم شرکت موند اسپانیا، مناسب فصل زمستان و شرایط سخت. ساخته شده از پلیستر ThermaLite با استفاده از تکنولوژی پیشرفته‌ی فیبرهای تو خالی، گرمای بیشتری را با وزن کمتر فراهم کرده و رطوبت را از سطح پوست دور میکند. این مدل دو لایه بوده و دارای فیبر Lycra که باعث فرم گیری بهتر جوراب دور پا میشود. این محصول از مرحله شستشو و نرم کنندگی گذشته و آب نمیرود.

سایز: متوسط (۳۱ تا ۳۵) بزرگ (۳۶ تا ۴۰)

جوراب موند مدل Elbrus

0‎دیدگاه ها

مدل البروس از سری جوراب های کوه شرکت موند اسپانیا، مناسب فصل زمستان، ساخته شده از پلیستر ThermaLite با استفاده از تکنولوژی پیشرفته‌ی فیبرهای تو خالی، گرمای بیشتری را با وزن کمتر فراهم کرده و رطوبت را از سطح پوست دور میکند. از حرکت پا که باعث ایجاد تاول میشود، جلوگیری میکند. دارای فیبر Lycra، که باعث فرم گیری بهتر جوراب دور پا میشود.

سایز: متوسط (۳۱ تا ۳۵) بزرگ (۳۶ تا ۴۰)

جوراب موند مدل Cross-Country Skiing

0‎دیدگاه ها

مدل اسکی کراس-کانتری از سری جوراب های کوه شرکت موند اسپانیا، مناسب فصل زمستان، ساخته شده از پلیستر ThermaLite با استفاده از تکنولوژی پیشرفته‌ی فیبرهای تو خالی گرمای بیشتری را با وزن کمتر فراهم کرده و رطوبت را از سطح پوست دور میکند. دارای فیبر Lycra  که باعث فرم گیری بهتر جوراب دور پا میشود. این محصول از مرحله شستشو و نرم کنندگی گذشته و آب نمیرود.

سایز: متوسط (۳۱ تا ۳۵) بزرگ (۳۶ تا ۴۰)

جوراب موند مدل City Winter

0‎دیدگاه ها

مدل “شهری” از شرکت موند اسپانیا، مناسب فصل زمستان. ساخته شده از پلیستر ThermaLite با استفاده از تکنولوژی پیشرفته‌ی فیبرهای تو خالی گرمای بیشتری را با وزن کمتر فراهم کرده و رطوبت را از سطح پوست دور میکند. همچنین این مدل دارای فیبر Lycra میباشند که باعث فرم گیری بهتر جوراب دور پا میشود.

سایز: متوسط (۳۱ تا ۳۵) بزرگ (۳۶ تا ۴۰)

جوراب موند مدل City Summer

0‎دیدگاه ها

مدل “شهری” از شرکت موند اسپانیا، مناسب فصل تابستان. ساخته شده از پلیستر کولمکس، الیاف پیشرفته ورزشی با طراحی چهار کاناله و سطح مقطع پهن، عرق را از پوست دور کرده و شما را خنک، خشک و راحت نگه میدارد. همچنین این مدل دارای فیبر Lycra میباشند که باعث فرم گیری بهتر جوراب دور پا میشود.

سایز: متوسط (۳۱ تا ۳۵) بزرگ (۳۶ تا ۴۰)

جوراب موند مدل Cervino

0‎دیدگاه ها

مدل سروینو از سری جوراب های کوه شرکت موند اسپانیا، مناسب فصل تابستان، ساخته شده با تکنولوژی انقلابی DRYTEX با استفاده از بافت میکروفیبر، رطوبت را از پوست به سمت بیرون هدایت کرده و ضمن محافظت در برابر گرما و رطوبت، باعث ایجاد حس تازگی و شادابی میشود. این مدل دارای فیبر Lycra میباشند که باعث فرم گیری بهتر جوراب دور پا میشود. یون‌های مسی به کار رفته در بافت جوراب، ۹۹.۹٪ باکتری‌ها و قارچ هایی که موجب بوی بد پا میشوند، را از بین میبرد.

سایز: متوسط (۳۱ تا ۳۵) بزرگ (۳۶ تا ۴۰)

جوراب موند مدل Arctic

0‎دیدگاه ها

مدل آرکتیک از سری جوراب های کوه شرکت موند اسپانیا، مناسب فصل پاییز و زمستان، ساخته شده از پشم مرینو، که گرما و نرمی را تضمین کرده و بهترین پشم موجود در بازار است. این محصول از مرحله شستشو و نرم کنندگی گذشته و آب نمیرود.

سایز: متوسط (۳۱ تا ۳۵) بزرگ (۳۶ تا ۴۰)

جوراب موند مدل Andes

0‎دیدگاه ها

مدل آند از سری جوراب های کوه شرکت موند اسپانیا، مناسب فصل تابستان، ساخته شده از فیبر طبیعی کتان، مناسب شرایط گرم. کولمکس، الیاف پیشرفته ورزشی با طراحی چهار کاناله و سطح مقطع پهن، عرق را از پوست دور کرده و شما را خنک، خشک و راحت نگه میدارد. این مدل دارای فیبر Lycra میباشند که باعث فرم گیری بهتر جوراب دور پا میشود. استفاده از پوشش اکس-استاتیک، به وسیله لایه‌ای از نقره خالص به کار رفته در الیاف، خواص انتی باکتریال، انتقال گرما و تخلیه بار الکتریکی را ایجاد میکند. این محصول از مرحله شستشو و نرم کنندگی گذشته و آب نمیرود.

سایز: متوسط (۳۱ تا ۳۵) بزرگ (۳۶ تا ۴۰)