‎پیام خوش آمد پیشفرض!

سبد خرید

کوویا (Kovea) شرکتی کره‌ای، از پیشتازان تولید اجاق‌گازهای کوهنوردی و سفری است.

کوویا در سال ۱۹۸۲ به خاطر احساس کمبود اجاق‌گازهای سفری با کیفیت برای استفاده کوهنوردان کره‌ای، پایه گذاری شد و طی ۳۵ سال گذشته بهترین محصولات بازار در این دسته را عرضه کرده است. کوویا بر پایه دانش فنی، تلاش و استفاده از تکنولوژی روز بنا نهاده شده. کیفیت و سطح استاندارد محصولات این شرکت را میتوان از گواهی‌های مختلفی که از آزمایشگاه‌های معروف دنیا دریافت کرده متوجه شد؛ از این گواهی‌های استاندارد میتوان به CE ،TUV ،AGA ،CS و JIA اشاره کرد. به دنبال استقبال قابل توجه از اجاق‌گازهای کوویا، اخیرا تیم تحقیق و توسعه شرکت دست به گسترش محصولات خود به انواع وسایل قابل حمل کوهنوردی زده است.


show blocks helper

نمایش 17 نتیحه

بخاری جیبی متوسط Kovea

0‎دیدگاه ها

بخاری جیبی سایز کوچک (VKH-PW05M) محصول شرکت کره‌ای Kovea، وسیله‌ای مناسب برای رهایی از سرما حین انجام ورزش‌ها یا فعالیت‌های زمستانی است. از آن می‌توان برای گرم کردن دست ها، داخل دستکش، کفش و حتی کیسه‌خواب استفاده کرد. گرمای تولید شده توسط آن از بروز سفتی و خشکی در دماهای پایین جلوگیری می‌کند، که عامل مهمی در ایجاد صدمات هنگام ورزش‌هایی مانند گلف، اسکی، صخره‌نوردی، کوهنوردی و … یا مشاغلی مانند پلیس و ماهیگیری است. این وسیله همچنین می‌تواند مورد استفاده کسانی باشد که به دلیل بیماری‌هایی مانند سرماخوردگی، رماتیسم، درد کمر یا آنفولانزا به گرمای مداوم احتیاج دارند.

با قابلیت استفاده از سوخت‌های الکل، کروسن، بنزین فندک و بنزین بدون سرب، گرمایی تا سقف ۷۰ درجه سانتیگراد را به مدت ۲۴ ساعت فراهم می‌کند.

سرشعله Kovea مدل Hiker 408

0‎دیدگاه ها

سرشعله هایکر (KB-0408) ساخت شرکت کره‌ای Kovea، اجاق کوچکی است اما به نسبت سایز کوچک سرشعله‌اش توان شعله بالایی دارد، که شعله آتش را به طور متقارن در همه جهات پخش میکند. صفحه احتراق، روشن کردن را آسان و قدرت آن را به حداکثر می‌رساند. یک فندک دکمه‌ای نیز روی شیر آلومینیومی تعبیه شده است.

بخاری جیبی بزرگ Kovea

0‎دیدگاه ها

بخاری جیبی سایز کوچک (VKH-PW06L) محصول شرکت کره‌ای Kovea، وسیله‌ای مناسب برای رهایی از سرما حین انجام ورزش‌ها یا فعالیت‌های زمستانی است. از آن می‌توان برای گرم کردن دست ها، داخل دستکش، کفش و حتی کیسه‌خواب استفاده کرد. گرمای تولید شده توسط آن از بروز سفتی و خشکی در دماهای پایین جلوگیری می‌کند، که عامل مهمی در ایجاد صدمات هنگام ورزش‌هایی مانند گلف، اسکی، صخره‌نوردی، کوهنوردی و … یا مشاغلی مانند پلیس و ماهیگیری است. این وسیله همچنین می‌تواند مورد استفاده کسانی باشد که به دلیل بیماری‌هایی مانند سرماخوردگی، رماتیسم، درد کمر یا آنفولانزا به گرمای مداوم احتیاج دارند.

با قابلیت استفاده از سوخت‌های الکل، کروسن، بنزین فندک و بنزین بدون سرب، گرمایی تا سقف ۷۰ درجه سانتیگراد را به مدت ۴۹ ساعت فراهم می‌کند.

بخاری جیبی کوچک Kovea

0‎دیدگاه ها

بخاری جیبی سایز کوچک (VKH-PW04S) محصول شرکت کره‌ای Kovea، وسیله‌ای مناسب برای رهایی از سرما حین انجام ورزش‌ها یا فعالیت‌های زمستانی است. از آن می‌توان برای گرم کردن دست ها، داخل دستکش، کفش و حتی کیسه‌خواب استفاده کرد. گرمای تولید شده توسط آن از بروز سفتی و خشکی در دماهای پایین جلوگیری می‌کند، که عامل مهمی در ایجاد صدمات هنگام ورزش‌هایی مانند گلف، اسکی، صخره‌نوردی، کوهنوردی و … یا مشاغلی مانند پلیس و ماهیگیری است. این وسیله همچنین می‌تواند مورد استفاده کسانی باشد که به دلیل بیماری‌هایی مانند سرماخوردگی، رماتیسم، درد کمر یا آنفولانزا به گرمای مداوم احتیاج دارند.

با قابلیت استفاده از سوخت‌های الکل، کروسن، بنزین فندک و بنزین بدون سرب، گرمایی تا سقف ۷۰ درجه سانتیگراد را به مدت ۱۲ ساعت فراهم می‌کند.

سرشعله Kovea مدل Maximum 9901

0‎دیدگاه ها

سرشعله ماکسیمم (TKB-9901) محصول شرکت کره‌ای Kovea، با طراحی منحصر به فرد، برای کسانی است که کارهایی بیشتر از جوش آوردن آب انجام می‌دهند. نوع نازل کپسول گاز و مکانیزم نصب اجاق برای استفاده فوری و بی معطلی ساخته شده است. آداپتر تماس سریع اختصاصی کوویا که به عنوان نوآوری به ثبت رسیده سهولت استفاده از اجاق را فراهم می‌کند. بسیار سبک تر از دیگر اجاقهایی که ازین نوع گاز استفاده می‌کنند و مجهز به شیر تنظیم آلومینیومی و محافظ باد ضد زنگ.

سرشعله Kovea مدل Backpackers 9209

0‎دیدگاه ها

سرشعله بکپکر (TKB-8901) محصول شرکت کره‌ای Kovea، اجاقی فوق سبک و کم‌حجم است. ساخته شده از اجزای با دوام و ضد زنگ و پوسیدگی و دارای شعله قابل تنظیم، این اجاق را به ایده‌آلی برای کسانی که به تنهایی سفر می‌کنند تبدیل می‌کند. پایه های تاشو و سبک از دیگر ویژگی‌های این اجاق است.

سرشعله Kovea مدل Vulcan 8901

0‎دیدگاه ها

سرشعله والکن (TKB-8901) محصول شرکت کره‌ای Kovea، مجهز به محافظ باد ضد زنگ برای به حداکثر رساندن توان شعله است. صفحه احتراق به جرقه زدن راحت‌تر کمک کرده و سرشعله ی گرد با پخش کردن یکنواخت شعله، توان اجاق را حداکثر می‌کند. پایه‌ها به اندازه بزرگ‌تر باز می‌شوند تا بتوان از ظروف با اندازه‌های مختلف به صورت ایمن روی اجاق استفاده کرد. این سر‌شعله به همراه جعبه مخصوص عرضه شده و حمل و جا دادن آن در میان دیگر وسایل را آسان نموده است.

سرشعله Kovea مدل Flame Tornado N1005

0‎دیدگاه ها

سرشعله فلیم تورنادو (KB-N1005) محصول شرکت کره‌ای Kovea، با توان خروجی شگفت‌آور ۸۰۰۰ بی‌تی‌یو، به کوهنوردان اجازه میدهد در ۴ دقیقه آب را به جوش بیاورند. بدنه آن از آلومینیوم ضد خوردگی ساخته شده که باعث کاهش وزن و حجمش می‌شود. یک فندک پیزو اتوماتیک و مجزا همراه آن ارائه می‌شود تا برای روشن کردن اجاق به فندک یا کبریت احتیاج نداشته باشید.

سرشعله Kovea مدل Power Nano 1112

0‎دیدگاه ها

سرشعله پاورنانو (KB-1112) محصول شرکت کره‌ای Kovea، برای آنهایی طراحی شده که به دنبال تجهیزات فوق سبک هستند و تمرکز آن بر زمان جوش پایین و اندازه کوچک است. در این طراحی، شعله در وسط متمرکز شده و در آزمایش‌ها زمان ۲ دقیقه و ۲۳ ثانیه را برای به جوش آوردن آب ثبت کرده است. این اجاق اندازه کوچکی داشته و قرار دادن آن در هرجای کوله امکان پذیر است. گزینه بسیار خوبی برای کوهنوردان، مسافران و کوله‌گردها و کسانی است که اولین اجاق خود را خریداری می‌کنند.

سرشعله Kovea مدل Camp-5 1006

0‎دیدگاه ها

سرشعله کمپ-۵ (KB-1006) محصول شرکت کره‌ای Kovea، با بهره گرفتن از شلنگ مسی مانع مایع شدن گاز می‌شود. شعله تولید شده این اجاق در وسط متمرکز شده و با بازدهی بالا، یک لیتر آب را به راحتی در حدود ۳ دقیقه به جوش می‌آورد. قابلیت حرکت پایه‌های نگه‌دارنده ظرف و پایه‌های اجاق به صورت مستقل امکان استفاده از آن را در انواع شرایط فراهم می‌کند. ویژگی های متعدد این اجاق و نقاط قوتش آن را به انتخابی عالی برای کوهنوردان تبدیل کرده است.

سرشعله Kovea مدل Fireman 808

0‎دیدگاه ها

سرشعله فایرمن (KB-0808) محصول شرکت کره‌ای Kovea، ساخته شده از آلومینیوم قالب ریزی شده است که آن را به اجاقی فوق سبک تبدیل می‌کند. همچنین پایه‌های قابل تنظیم نگه دارنده ظرف، اندازه آن را به حداقل می‌رساند. شعله پخش‌کن منحصر به فرد آن، آتش را به طور مساوی به همه طرف هدایت کرده و پیچ کنترل گاز، تغییر شدت شعله را برای انواع پخت و پز امکان پذیر می‌کند.

سرشعله Kovea مدل Supalite Titanium 707

0‎دیدگاه ها

سرشعله سوپالایت تیتانیوم (KB-0707) محصول شرکت کره‌ای Kovea، ساخته شده از تیتانیوم سبک و با دوام، یکی از سبکترین اجاق‌های دنیاست! کارایی بالا، طراحی ارگونومیک و قدرت شعله بالا این اجاق را به یکی از ملزومات کمپ تبدیل میکند. طراحی منحصر به فرد سر شعله، آتشی قوی را تولید کرده و پیچ قابل تنظیم کنترل شعله آن را به عهده دارد.

سرشعله Kovea مدل Eagle 509

0‎دیدگاه ها

سرشعله ایگل (KB-0509) ساخت شرکت کره‌ای Kovea، یک اجاق جمع و جور و فوق سبک است. دارای اجزای ضد زنگ و با ماندگاری بالا و مجهز به پیچ کنترل شعله. طراحی پایه‌ها به صورت تاشو بوده و ابعاد جمع شده آن را بسیار کوچک می‌کند. این اجاق انتخابی مناسب برای کوهنوردی، کوله‌گردی و کمپینگ است.

سرشعله Kovea مدل Scorpion 410

0‎دیدگاه ها

سرشعله اسکورپیون (KB-0410) ساخت شرکت کره‌ای Kovea، امتحان خود را طی سال‌ها استفاده و آزمایش پس داده و از محبوب‌ترین اجاق‌های Kovea است. این اجاق دارای محافظ باد توی‌کار است که شدت شعله را حفظ می‌کند و هدر رفت گرما هنگام پخت و پز را به طور چشمگیری کاهش می‌دهد. صفحه احتراق Piezo روشن کردن آن را بسیار ساده کرده و استفاده از شیر آلمینیومی وزن آن را پایین نگه می‌دارد.

سرشعله Kovea مدل Solo 409

0‎دیدگاه ها

سرشعله سولو (KB-0409) ساخت شرکت کره‌ای Kovea، با شیر کنترل شعله آلومینیومی، یک اجاق کوچک و کم‌جا است. این مدل دارای پایه‌های جمع شونده نگه دارنده ظرف، صفحه احتراق برای روشن شدن راحت‌تر و شعله‌ای قدرتمند است.

سرشعله Kovea مدل Moonwalker 211G

0‎دیدگاه ها

سرشعله مون‌واکر (KB-0211G) ساخت شرکت کره‌ای Kovea، با لوله دوجداره و سیستم جلوگیری از زبانه کشیدن شعله، مانع مایع شدن گاز می‌شود. پایه‌های پهن و تاشوی این اجاق به استحکام و بسته بندی کوچک کمک می‌کند. بهره گیری از کنترل کننده شعله کوچک، به کاهش وزن اجاق کمک می‌کند. سیستم گرم کننده، گاز را از درون سرشعله گذر داده و با گرم کردن آن، بازدهی اجاق را در دماهای پایین افزایش می‌دهد.

سرشعله Kovea مدل Titanium 101

0‎دیدگاه ها

سرشعله تیتانیوم (KB-0101) ساخت شرکت کره‌ای Kovea، اجاق مورد توصیه حرفه‌ای‌ها است. با سرشعله تیتانیوم، شیر قابل تنظیم برای تغییر میزان شعله، و فندک اتوماتیک همه مشخصات یک سرشعله کامل را داراست. به اضافه، ابعاد و وزن کم، آن را به انتخابی مناسب برای کوهنوردان، دوچرخه سواران و همه مسافرانی تبدیل می‌کند که وزن و ابعاد تجهیزات برایشان از اهمیت بالایی برخوردار است.