‎پیام خوش آمد پیشفرض!

سبد خرید

دیوتر (Deuter) برند آلمانی تولید کننده کیف و کوله پشتی مخصوص پیمایش، کوهنوردی، ورزش‌های زمستانی و… است.

شرکت Deuter Sports در سال ۱۸۹۸ توسط هانس دیوتر پایه گذاری شد. از سال ۱۹۰۰ دیوتر اسپوتز تامین کننده کیسه‌ها و کیف‌های سرویس پست سلطنتی باواریا شد. در سال ۱۹۰۵ دیوتر با گسترش فعالیت خود، علاوه بر تولید پارچه کتانی و گونی، زین اسب، روکش اتومبیل و واگن، با تاسیس بخشی اقدام به اجاره دادن چادر مسافرتی کرد. با افزایش تقاضا برای محصولات نظامی، دیوتر اسپورتز به تولید کیف، کوله، کمربند و چادر مسافرتی نظامی پرداخت. با پیوستن ورزشکاران رشته‌های مختلف به تیم توسعه محصولات دیوتر عصر جدیدی در طراحی محصولات ورزشی در دهه ۹۰ آغاز شد. در این دوره دیوتر با معرفی سیستم ایر کانفورت که از پشتی توری در کوله استفاده می‌کرد و همچنین افزودن محصولات جدیدی مانند کیسه خواب و کوله‌های دوچرخه سواری به یکی از بهترین تولید کنندگان صنعت تبدیل شد. در سال ۲۰۰۶ دیوتر به جمع انجمن اروپایی حفظ طبیعت ملحق شد و کاهش تاثیر بر طبیعت بر اثر تولید محصولات را در دستور کار اصلی خود قرار داد. دیوتر تا به امروز به نوآوری ادامه داده و از شناخته شده ترین برندهای کوله دنیاست.


show blocks helper

ذر حال نمایش 1–20 از 57 نتیجه

تور نگه‌دارنده کلاه دیوتر Helmet Holder

0‎دیدگاه ها

نگه دارنده کلاه، از لوازم جانبی کوله‌های شرکت آلمانی دیوتر، به شما اجازه می‌دهد قبل یا بعد از فعالیت ورزشی خود کلاه را بدون اشغال حجم به بیرون کوله متصل کنید. مناسب استفاده فعالیت‌هایی مثل دوچرخه سواری، اسکی، سخره‌نوردی، یخ‌نوردی، غار نوردی.

کیف پول سفری Travel Wallet دیوتر

0‎دیدگاه ها

کیف پول Travel Wallet دیوتر آلمان، ساخته شده از مواد سبک، نرم و بسیار با دوام. دارای زیپ و چسب که محتویات را کاملا امن حفظ می‌کند، مناسب برای استفاده در سفر یا مکان‌های شلوغ.

 

کیف پاسپورت Security Holster دیوتر

0‎دیدگاه ها

کیف پاسپورت Security Holster محصول شرکت آلمانی دیوتر، با دو بند به دور بدن بسته شده و می‌توان آن رای زیر لباس پنهان کرد، یا روی لباس بست. ساخته شده از پارچه نرم و لطیف. دارای فضای مناسب برای پاسپورت، مدارک، کارت‌ها، پول یا نقشه.

کیف پاسپورت Security Wallet 2 دیوتر

0‎دیدگاه ها

کیف پاسپورت Security Wallet 2 محصول شرکت آلمانی دیوتر، دور گردن آویزادن شده و به راحتی زیر لباس پنهان می‌شود. مناسب برای حمل پاسپورت، کارت یا پول. ساخته شده از پارچه نرم و لطیف.

کمربند Security Belt دیوتر

0‎دیدگاه ها

کمربند Security Belt شرکت دیوتر آلمان، دارای یک جیب مخفی زیپدار در پشت کمربند است که به شما اجازه میدهد پول، یادداشت، کبریت یا هر چیز مهمی را که برای مواقع ضروری نیاز دارید در آن قرار دهید.

گتر Altus دیوتر

0‎دیدگاه ها

گتر Altus ساخت شرکت آلمانی دیوتر، بهترین پوشش برای مواقعی است که شرایط خیس و گلی یا کثیف می‌شود. ساخته شده از نایلون پرتراکم ضدآب و دارای زبانه بلند تسمه دار، که به راحتی دور هر کفشی تنظیم می‌شود.

برس تمیزکاری لوله آب دیوتر

0‎دیدگاه ها

برس تمیزکاری محصول شرکت آلمانی دیوتر، مخصوص تمیز کردن و از بین بردن لکه‌های دیواره‌های داخلی لوله آب کوله.

عایق لوله آب دیوتر

0‎دیدگاه ها

عایق لوله آب محصول شرکت آلمانی دیوتر، هنگام سرما از یخ زدگی مایعات داخل لوله آب جلوگیری می‌کند.

عایق کیسه آب ۳ لیتری دیوتر Thermo Bag

0‎دیدگاه ها

کیف عایق کیسه آب سه لیتری Thermo Bag محصول شرکت آلمانی دیوتر، برای سرد نگاه داشتن در تابستان یا گرم نگه داشتن محتویات در زمستان. به سادگی درون کوله جا می‌شود یا می‌توان آن را به حلقه‌های بیرون کوله متصل کرد.

کیف حمل کوله Cargo Bag EXP

0‎دیدگاه ها

کیف حمل کوله محصول شرکت آلمانی دیوتر، برای حفاظت از محتویات حساس کوله یا بند‌ها و وسایل آویزان از کوله، خصوصا هنگام پرواز. مناسب برای همه کوله‌ها و با امکان افزایش حجم با باز کردن زیپ ته کیف.

کوله کوچک دیوتر مدل Wizard

0‎دیدگاه ها

کوله Wizard محصول شرکت آلمانی دیوتر، کیف کمری‌ای است با دو جیب بزرگ، که در چشم به هم زدنی باز شده و به  کوله‌ای ۱۰ لیتری تبدیل می‌شود.

وزن سبک و حجم پایین، جای دادن آن را در ته کوله آسان می‌کند، تا زمانی که به یک کوله سبک برای گردش کوتاه نیاز دارید، کوله بزرگ سفری خود را خالی نکنید.

کوله حمل کودک دیوتر KID COMFORT 3

0‎دیدگاه ها

کوله KID COMFORT 3 محصول شرکت آلمانی دیوتر، طراحی شده برای حمل ایمن کودکان هنگام کوهنوردی، پیمایش یا سفر و دارای ۱۸ لیتر فضا برای وسایل کودک و خودتان. مجهز به سیستم حمل VariFlex با کمربند پد دار و نرم، که وزن را به طور یکنواخت روی استخوان لگن تقسیم کرده و حرکت بند را دنبال می‌کند، که موجب می‌شود در حمل کوله انرژی کمتری صرف نمایید و همچنین کودک از پایداری بیشتر و کاهش تکان‌های حین حرکت لذت ببرد. جایگاه کودک با پارچه قابل تنفس و نرم پوشیده شده و طراحی ارگونومیک آن، راحتی و ایمنی کودک را میسر می‌کند. سایبان تعبیه شده در پشت سر کودک سایه مناسبی ایجاد می‌کند و هنگامی که آفتابی نباشد می‌توان آن را کوله جمع کرد.

برنده جایزه Industry Award از نمایشگاه Friedrichshafen در سال ۲۰۱۳٫

شیر لوله آب دیوتر Helix

0‎دیدگاه ها

شیر لوله آب Helix ساخت شرکت آلمانی دیوتر، دارای سیستم قطع آب و ضد چکه است. شیر با ربع دایره (۹۰ درجه) چرخش باز شده و با مکشی کوچک جریان ملایم آب برقرار می‌شود. فنر داخل شیر به طور اتوماتیک شیر را کاملا می‌بندد. Helix را می‌توانید به راحتی بازکرده و تمیز کنید.

کاور باران دیوتر Raincover II

0‎دیدگاه ها

کاور باران کوله محصول شرکت آلمانی دیوتر، طراحی شده برای کوله‌های دیوتر. دارای لایه PU و درزهای آبکاری شده، که خاصیت ضدآب فوق‌العاده به آن می‌دهد و دو رنگ روشن و درخشنده که دیده شدن در شرایط کم‌نور و اورژانسی را بهبود می‌بخشد.

کوله دوچرخه‌سواری دیوتر RACE EXP AIR

0‎دیدگاه ها

کوله ۱۲ لیتری RACE EXP AIR ساخت شرکت آلمانی دیوتر، همانند دیگر مدل‌های سری Race با وزن بسیار کم و برای مسابقات طراحی شده، اما دارای ویژگی‌های متفاوتی است. دارای بهترین سیستم حمل دیوتر، یعنی  Aircomfort FlexLite، که با استفاده از پشتی کاملا توری و فریم ارتجاعی، سطح تماس بدن با کوله را بسیار کاهش داده و با ایجاد تهویه سه طرفه، تعریق را تا ۲۵ درصد کاهش می‌دهد. همچنین زیپ افزایش حجم وقتی وسایل زیادی همراه خود دارید با اضافه کردن ۳ لیتر به فضای کوله به کمک شما می‌آید، و زمانی که کوله پر نباشد، حجم آن را کاهش داده و مرکز ثقل کوله را به بدن نزدیک می‌کند.

کوله برگزیده مجله Land der Berge از میان ۱۱ کوله همکلاس.

کوله دوچرخه‌سواری دیوتر RACE X

0‎دیدگاه ها

کوله ۱۲ لیتری RACE محصول شرکت آلمانی دیوتر، با طراحی آناتومیک و وزن بسیار کم برای استفاده ورزشکاران در مسابقات طراحی شده است.  دارای سیستم حمل AirStripes که با کاهش ۸۰ درصدی سطح تماس کوله با پشت دوچرخه‌سوار جریان هوا را بیشتر کرده و تعریق را کاهش می‌دهد. بهترین انتخاب برای ورزشکارانی که تمایل دارن کوله‌ای ساده و سبک با خود حمل کنند.

کوله منتخب مجله آلمانی MOUNTAINBIKE از میان محصولات بررسی شده، در شماره ژوئن ۲۰۱۷.

کوله دوچرخه‌سواری دیوتر RACE

0‎دیدگاه ها

کوله ۱۰ لیتری RACE محصول شرکت آلمانی دیوتر، با طراحی آناتومیک و وزن بسیار کم برای استفاده ورزشکاران در مسابقات طراحی شده است.  دارای سیستم حمل AirStripes که با کاهش ۸۰ درصدی سطح تماس کوله با پشت دوچرخه‌سوار جریان هوا را بیشتر کرده و تعریق را کاهش می‌دهد. بهترین انتخاب برای ورزشکارانی که تمایل دارن کوله‌ای ساده و سبک با خود حمل کنند.

کوله دوچرخه‌سواری دیوتر SUPERBIKE 18 EXP

0‎دیدگاه ها

کوله ۱۸ لیتری SUPERBIKE EXP محصول شرکت آلمانی دیوتر، دارای فیت فوق‌العاده بوده و کاملا روی بدن دوچرخه‌سوار می‌نشیند، تا مزاحمتی هنگام رکاب‌زنی از جانب کوله احساس نکنید. دارای سیستم حمل AirStripes که با کاهش ۸۰ درصدی سطح تماس کوله با پشت دوچرخه‌سوار جریان هوا را بیشتر کرده و تعریق را کاهش می‌دهد، کمربند آناتومیک توری، زیپ افزایش حجم کوله (با باز کردن آن کوله ۴ لیتر بزرگ‌تر می‌شود) و همچنین جلیقه بادگیر با جیب مخصوص. تیکه‌های مختلف کوله خاصیت بازتابشی دارند تا هنگام دوچرخه‌سواری در میان ترافیک یا در طول شب، بهتر توسط رانندگان دیده شوید.

کوله دوچرخه‌سواری دیوتر BIKE I 20

0‎دیدگاه ها

کوله ۲۰ لیتری Bike I محصول شرکت آلمانی دیوتر، با بیش از ربع قرن قدمت، پدرخوانده کوله‌های دوچرخه‌سواری محسوب می‌شود. مدل جدید آن با حفظ ظاهر نوستالژیک خود، از ویژگی‌های مدرن کوله‌های دیوتر از جمله سیستم پشتی AirStripes بهره می‌برد. AirStripes با کاهش ۸۰ درصدی سطح تماس کوله با پشت دوچرخه‌سوار جریان هوا را بیشتر کرده و تعریق را کاهش می‌دهد. Bike I مناسب برنامه‌های یکروزه و همچنین استفاده در شهر است.

دارنده عنوان بهترین کوله دوچرخه سواری از میان رقنبا در مجله Cycling Plus.

کیف‌کمری دیوتر مدل Pulse Four EXP

0‎دیدگاه ها

کیف کمری ۲ لیتری Pulse Four EXP محصول شرکت دیوتر آلمان، مسئولیت حمل وسایل کوچک و ضروری را حین پیمایش، دوچرخه سواری یا دویدن در کوهستان بر عهده میگیرد، و پشتتان نیز خالی است تا با آزادی تمام به فعالیت‌ خود بپردازید.