‎پیام خوش آمد پیشفرض!

سبد خرید

آسولو (Asolo) برند ایتالیایی تولید انواع کفش‌های کوهنوردی است.

در پایان جنگ جهانی دوم، کشورهای اروپایی به دنبال بازسازی زیرساخت‌های کشور خود، کمک به اقتصاد، گسترش صنعت و تولید محلی بودند. در این دوره و در سال ۱۹۴۶ خانواده زاناتا کارگاهی خانوادگی راه اندازی کردند تا به فعالیتی که به آن علاقه داشتند، یعنی تولید کفش بپردازند. فعالیت آنها با افزایش تقاضا گسترش یافته و در نهایت به آسولو امروزی تبدیل شد. آسولو در سال ۱۹۷۵ با به کار بردن کوردورا در کفش‌های کوهنوردی، محصولی نوآورانه ارائه داد که نه تنها بازار کفش‌های کوهنوردی، بلکه نحوه نگرش به تولید کفش را متحول کرد. تعهد آسولو، استفاده حداکثری از روش‌های تولید کفش که توسط نسل‌های مختلف کفش‌سازان دست به دست منتقل شده، و ایجاد نوآوری در آنهاست.
در حال حاضر تولید کلیه کفش‌های آسولو در اروپا انجام میگیرد. کفش‌های سری آلپاین در ایتالیا تولید شده و همچنین محصولات جدید در دفتر شرکت در ایتالیا متولد میشوند. کارخانه دیگر آسولو در رومانیا واقع است که تولید و عرضه سایر مدل‌ها در آن انجام میگیرد.
محصولات آسولو جوایز متعددی برای بهترین کفش کوهنوردی سال، از مجلات و موسسه‌های مختلف از جمله چندین جایزه از مجله معروف Backpacker دریافت کرده اند.


show blocks helper

نمایش 1 نتیحه

کفش Asolo مدل Tribe GV

0‎دیدگاه ها

دارای روی چرمی یک تکه‌ی ۲.۴ میلیمتری Perwanger. تودوزی قابل تنفس و ضد آب Gore-Tex. کفی میانی از EVA همگن. زیره سری Radiant ساخت آسولو و ویبرام، با قابلیت فنی بالا و خود تمیز کنندگی، برای عملکرد بالا در سطوح مختلف. سیستم بند کلاسیک. دارای پوشش لاستیکی نوک.